Bodrum Holiday Resort, COVID-19 salgını için önlemlerini almıştır.Detaylı Bilgi
 
 
 
 
Bodrum Holiday Resort'e hoşgeldiniz
Bodrum Holiday Resort'e hoşgeldiniz

Tatilinizi en iyi şekilde geçirmeniz için özenle dizayn edilmiş toplam 441 odası ile sizlere hizmet vermektedir.

Takip edin!
Sizi Arayalım
 
İNDİRİMLİ TATİL FIRSATI İÇİN
SON GÜN BUGÜN!
0

Saat

:
0

Dakika

:
0

Saniye

 
0252 313 64 01 Bilgi ve Rezervasyon İçin Sizi Arayalım

Günlük hayatın stresi ve yorgunluğundan uzaklaşıp enerjinizi tazelemek için muhteşem denizi, egzotik plajı ve yemyeşil doğasıyla Bodrum'da hayallerinizdeki tatilin kapısını aralıyor. Eşsiz bir tatile hazırsanız bilge ve rezervasyon için aşağıdaki formu doldurun, sizi arayalım...

 
reset arrow

Bodrum Holiday Resort & SPA’da otelden en iyi fiyat garantisi sizi bekliyor!
Bodrum’da ultra her şey dahil, muhteşem tatiller inşa ederken, yaptığınız rezervasyonlarda en iyi fiyat garantisi sunarak, tatillerinizi dilediğiniz kadar uzatmanız için çalışıyoruz. Bodrum Holiday Resort & SPA olarak, otel çağrı merkezi aracılığıyla bizlere ulaşabilir, rezervasyonlarınızda en iyi fiyat garantisiyle ödemenizi güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Çağrı merkezimiz üzerinden yaptığınız rezervasyonlar, otelimizin oda satışlarını yapan platformlarda bulduğunuz en düşük fiyatlarla güncellenecektir.

Fiyat eşleştirme nasıl çalışır?
Bodrum Holiday Resort & SPA adına oda satışlarını yapan resmi platformlarda gördüğünüz en düşük fiyatları otelinize iletebilir, yaptığınız rezervasyonlarda bu düşük fiyatın baz alınmasını sağlayabilirsiniz. Ödediğiniz miktar, en düşük fiyatla güncellenerek, fazladan yaptığınız ödeme tarafınıza iade edilecektir.

FİYATLAR HANGİ DURUMLARDA EŞLEŞTİRİLİR?

  • Yaptığınız rezervasyondaki oda tipi ile tespit ettiğiniz en düşük fiyatın oda tipi eşleşmelidir.
  • Bulduğunuz en düşük fiyat, Bodrum Holiday Resort & SPA’nın resmi satış platformlarından birinde olmalıdır.
  • Güncel bir konaklama seçeneği ile ilgili olmalı; bu fiyat üzerinden hala rezervasyon yapılabiliyor olunmalıdır.
  • Aynı oda tipinde aynı özelliklere sahip konaklamalar (manzara, konsept, yatak tipi, balkonlu/balkonsuz vb.) için geçerlidir.

TALEBİNİZİ NASIL İLETEBİLİRSİNİZ?
Talebinizi 24 saat içerisinde çağrı merkezimize iletebilirsiniz. Ekibimiz, fiyat eşleştirme ile ilgili taleplerinizi titizlikle değerlendirmekte ve en kısa süre içerisinde sizlere dönüş sağlamaktadır.

Talebinizin sonuçlanması
Talebinizle ilgili geri dönüş size yine çağrı merkezimiz tarafından sağlanacaktır. 48 saat içerisinde talebinize yönelik araştırmalar yapılmakta ve fiyat eşleştirmesi gerçekleştirileceğine dair bilgilendirme yapılmaktadır.

Bodrum Holiday Resort & SPA en iyi fiyatlarla konaklamanız için hizmetinizdedir
Fiyat eşleştirme talebinizi çağrı merkezimize kolaylıkla iletebilir ve en kısa sürede sonucu öğrenebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir rezervasyon işlemlerinizin yanı sıra, Bodrum Holiday Resort & SPA çağrı merkezi, fiyat eşleştirme işlemlerinizi de hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirmek üzere sizleri bekliyor.

Bodrum Holiday Resort
Kampanyalarına göz atın!